KONST / Litografier / Litografi 7314466
nr 731 4466
Litografi
Peter Freudenthal (f. 1938), 1984, 45/150, sign. , motivets mått: 40x21
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 12 december 2011
kl 17:09:41
200 kr
150 kr
250 kr
300 kr
650 kr
6
450 kr
6
600 kr
6
900 kr
7
750 kr
7
850 kr
7
950 kr
6
1.000 kr
7
1.200 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)